Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Ludów Śląski - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

69 000 zł1 100 m² 62,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Ludowie Śląskim z widokiem na Ślęze. 25 km od Jagodna, 9 km od Strzelina. Media w granicy działki ( woda, prąd, kanalizacja). Działka numer 449/2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana

Oława(Ludów Śląski + 22 km)

279 266 zł934 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 934 m w Gaju Oławskim idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż działka budowlana nr 86/12, położona w dynamicznie rozwijającej się części Gaju Oławskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Ślężańska

Jordanów Śląski(Ludów Śląski + 12 km)

199 000 zł5 230 m² 38,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej w Jordanowie Śląskim. Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Jarosławice

Jarosławice(Ludów Śląski + 17 km)

483 000 zł7 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa czyli mieszkaniowo - rolna. Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Można otrzymać pozwolenie na budowę pod pewnymi warunkami. Przed działką w drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Iwiny

Iwiny(Ludów Śląski + 22 km)

5 610 000 zł10 200 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Iwiny, gm. Siechnice | 10 200 m | 550 zł/m Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 10 200 m , zlokalizowana w miejscowości Iwiny (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Tyniec Mały

Tyniec Mały(Ludów Śląski + 21 km)

782 700 zł1 338 m² 584,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 13,38 ar - Tyniec Mały , gmina Kobierzyce. Nieruchomość położona przy ul. Kolbuszowskiej. Atrakcyjna lokalizacja: urokliwa miejscowość z pełną infrastrukturą (drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Sady

Sady(Ludów Śląski + 25 km)

609 000 zł2 174 m² 280,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana Lokalizacja: wieś Sady na trasie Świdnica-Wrocław; do Świdnicy ok 16km, do Wrocławia ok 40km, do Sobótki 9km Działka budowlana , kształt prostokątny Powierzchnia ponad 22.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wilkowice

Wilkowice(Ludów Śląski + 13 km)

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- wilkowice - 6 km od żórawiny - 4 km do wjazdu na autostradę A4 - działka budowlana O pow. 1000m2 - kontakt tel.   Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000m2 pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa, ul. Gliniana

Zachowice(Ludów Śląski + 23 km)

273 000 zł4 800 m² 56,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję, pod budowę, super lokalizacja, gmina Kąty Wrocławskie - Zachowice. - powierzchnia: 4800 mkw - kształt regularnego prostokąta o wymiarach 54 m x 90 x - uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Tąpadła

Tąpadła(Ludów Śląski + 25 km)

310 000 zł1 883 m² 164,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki zagrodowej (siedlisko) - tąpadła. Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Mnichowice(Ludów Śląski + 16 km)

512 820 zł2 849 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Mnichowice w gminie Żórawina, powiat wrocławski. Zaledwie klika km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Ludów Śląski

Ludów Śląski,dolnośląskie

128 000 zł1 346 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję 3 działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Ludów Śląski (gmina Borów, powiat strzeliński) Działki przeznaczone są w mpzp pod zabudowę.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij